15 November 2018
Nawigacja
Produkty PZU Życie
Produkty PZU
Produkty PZU Życie
Nawigacja
Artykuły » Oferta PZU
Artykuły: Oferta PZU
Autocasco (AC)
Dla kogo? Z ubezpieczenia mogą skorzystać klienci indywidualni oraz mali lub średni przedsiębiorcy, którzy posiadają mniej niż 20 pojazdów.

Dom i mieszkanie
Dla kogo? Ubezpieczenie przeznaczone jest dla osób fizycznych, które są właścicielami lokali mieszkalnych lub budynków mieszkalnych, bądź są ich posiadaczami np. na podstawie umowy najmu. Ochroną ubezpieczeniową może być objęte również mienie ruchome osób bliskich Ubezpieczonego, jeśli prowadzą wspólne gospodarstwo domowe.

Minicasco
Dla kogo? Ubezpieczenie przeznaczone jest dla posiadaczy samochodów osobowych, samochodów ciężarowych w nadwoziu osobowego i innych samochodów ciężarowych o ładowności do 750 kg.

NNW dzieci, młodzieży i personelu w szkołach i innych zakładach
Dla kogo? Adresatami oferty są wychowankowie przedszkoli, uczniowie i studenci uczący się stacjonarnie, wieczorowo i zaocznie w szkołach podstawowych, gimnazjalnych, średnich, wyższych i specjalnych, a także dzieci i młodzież przebywająca w innych zakładach, oraz ich personel.

Obowiązkowe, dotowane ubezpieczenie upraw rolnych
Dla kogo? Ubezpieczenie to skierowane jest do rolników prowadzących uprawę roślin, którym z tego tytułu przysługują dopłaty do składek ubezpieczeniowych.

PZU Doradca
Dla kogo? Ubezpieczenie PZU DORADCA adresowane jest do firm z segmentu MSP, których obrót w roku podatkowym nie jest większy niż 15.000.000 PLN oraz których wartość majątku zgłaszanego do ubezpieczenia od ognia i innych żywiołów nie przekracza 10.000.000 PLN.

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków
Dla kogo? Adresatem oferty są osoby fizyczne, obywatele polscy i cudzoziemcy, bez względu na wiek i rodzaj wykonywanej pracy.

Wojażer - PZU Pomoc w Podróży
Dla kogo? Ubezpieczenie Wojażer przeznaczone jest dla:
  • Polaków zamieszkałych w Polsce udających się w podróż po Polsce w ramach zorganizowanego wypoczynku,
  • Polaków zamieszkałych w Polsce i cudzoziemców przebywających w Polsce na podstawie zezwolenia na pobyt – wyjeżdżających za granicę odpocząć, uczyć się lub pracować,
  • Polaków zamieszkałych na stałe za granicą i cudzoziemców – przyjeżdżających do Polski na wypoczynek lub w celu podjęcia nauki lub do pracy.
Umowa może być zawarta jako:
  • polisa indywidualna - dla osób podróżujących indywidualnie,
  • polisa rodzinna - dla osób podróżujących z rodziną,
  • polisa zbiorowa - dla osób podróżujących w grupie liczącej co najmniej 10 osób albo w ramach polisy otwartej.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.01 180,616 unikalne wizyty